NS ZOZ "Diagnostyk" s.c.
Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Diagnostyk” jest renomowanym, jednym z wiodących Zakładów Radiologii w Zielonej Górze, który powstał 1 stycznia 2001 r. przez organizatorów lek. med. Leszka Szyińskiego oraz lek. med. Wojciecha Kwietnia.
„Diagnostyk” jest nowocześnie wyposażoną placówką ,w skład której wchodzi szereg pracowni diagnostycznych, takich jak: pracownia rentgenodiagnostyki, pracownia USG oraz mammografii a także Poradnia Onkologiczna, gdyż staramy się wyjaśniać wszelkie wątpliwości i dbamy o to, żeby organizacja pracy była w jak największym stopniu dostosowana do potrzeb i wymagań pacjentów.
Na przestrzeni czasu zmieniała się zarówno struktura Zakładu jak i zakres możliwości diagnostycznych. Przez cały czas dostosowywano wyposażenie do aktualnych wymogów oraz rozbudowywano i modernizowano pracownie diagnostyczne.
Nasz Zakład Radiologii dysponuje w chwili obecnej nowoczesną i spełniającą standardy europejskie aparaturą do klasycznych badań mammograficznych, usg (z uwzględnieniem badań dopplerowskich) a także radiologicznych z torem wizyjnym i systemami automatyki ekspozycji, co bez wątpienia jest naszym atutem.
Personel Zakładu Radiologii to grupa wysoko wykwalifikowanych lekarzy specjalistów radiologów, techników elektroradiologii oraz pracowników administracyjnych, która służy swoją wiedzą, doświadczeniem i wieloletnią praktyką zawodową wszystkim pacjentom zgłaszającym się na badania.
Nasz personel z bogatym dorobkiem naukowym jest znakomicie wyszkolony w najnowocześniejszych technikach obrazowania, które stosuje w codziennej pracy, dlatego Pacjenci mogą być pewni, że badania radiologiczne zostaną wykonane według najlepszych możliwych standardów.
Personel NS ZOZ „Diagnostyk” to pracownicy z tytułami naukowymi i specjalizacjami I i II stopnia. Zarówno personel wyższy jak i średni uczestniczy w licznych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących kwalifikacje ze swojej dziedziny.
Nasza firma jest renomowaną w skali regionu jednostką medyczną, cieszącą się zasłużonym prestiżem i zaufaniem. Od wielu lat z powodzeniem ratuje zdrowie, a często i życie naszym pacjentom.
Godziny pracy pracowni
Pracownia USG i mammografi czynna jest:

poniedziałek - piątek
8:00 - 18:00

Pracownia RTG czynna jest:

poniedziałek - piątek
8:00 - 18:00

Inspektor Ochrony Danych:

Piotr Walania
e-mail: iod@diagnostyk.pl

Rejestracja
USG, Biopsja, RTG, Onkologia (dr Michał Czarnuszewicz)

(68) 411 45 20

Mammografia

(68) 41 41 411

lub

Rejestracja online

Poradnia onkologiczna
(Poliklinika ul. Wazów 42)

(68) 452 78 09

Specjalista fizjoterapii
mgr Krzysztof Mirecki

697 659 404

Nasze przychodnie
Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Diagnostyk" Leszek Szyiński, Wojciech Kwiecień s.c.

budynek Polikliniki 3p.
ul. Wazów 42
65-044 Zielona Góra
Więcej szczegółów


Filia

ul. Wandy 27
65-001 Zielona Góra
Więcej szczegółów