NS ZOZ "Diagnostyk" s.c.
Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Diagnostyk” jest renomowanym, jednym z wiodących Zakładów Radiologii w Zielonej Górze, który powstał 1 stycznia 2001 r. przez organizatorów lek. med. Leszka Szyińskiego oraz lek. med. Wojciecha Kwietnia.
„Diagnostyk” jest nowocześnie wyposażoną placówką ,w skład której wchodzi szereg pracowni diagnostycznych, takich jak: pracownia rentgenodiagnostyki, pracownia USG oraz mammografii a także Poradnia Onkologiczna, gdyż staramy się wyjaśniać wszelkie wątpliwości i dbamy o to, żeby organizacja pracy była w jak największym stopniu dostosowana do potrzeb i wymagań pacjentów.
Na przestrzeni czasu zmieniała się zarówno struktura Zakładu jak i zakres możliwości diagnostycznych. Przez cały czas dostosowywano wyposażenie do aktualnych wymogów oraz rozbudowywano i modernizowano pracownie diagnostyczne.
Nasz Zakład Radiologii dysponuje w chwili obecnej nowoczesną i spełniającą standardy europejskie aparaturą do klasycznych badań mammograficznych, usg (z uwzględnieniem badań dopplerowskich) a także radiologicznych z torem wizyjnym i systemami automatyki ekspozycji, co bez wątpienia jest naszym atutem.
Personel Zakładu Radiologii to grupa wysoko wykwalifikowanych lekarzy specjalistów radiologów, techników elektroradiologii oraz pracowników administracyjnych, która służy swoją wiedzą, doświadczeniem i wieloletnią praktyką zawodową wszystkim pacjentom zgłaszającym się na badania.
Nasz personel z bogatym dorobkiem naukowym jest znakomicie wyszkolony w najnowocześniejszych technikach obrazowania, które stosuje w codziennej pracy, dlatego Pacjenci mogą być pewni, że badania radiologiczne zostaną wykonane według najlepszych możliwych standardów.
Personel NS ZOZ „Diagnostyk” to pracownicy z tytułami naukowymi i specjalizacjami I i II stopnia. Zarówno personel wyższy jak i średni uczestniczy w licznych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących kwalifikacje ze swojej dziedziny.
Nasza firma jest renomowaną w skali regionu jednostką medyczną, cieszącą się zasłużonym prestiżem i zaufaniem. Od wielu lat z powodzeniem ratuje zdrowie, a często i życie naszym pacjentom.
Godziny pracy pracowni
Pracownia USG i mammografi czynna jest:

poniedziałek - piątek
8:00 - 18:00

Pracownia RTG czynna jest:

poniedziałek - piątek
8:00 - 20:00

Inspektor Ochrony Danych:

Beata Karczewska
e-mail: iod@diagnostyk.pl

Rejestracja
USG, Biopsja, RTG, Mammografia stacjonarna

(68) 452 77 94
(68) 452 78 07

Mammografia mobilna (mammobusy)

(68) 452 77 96
(68) 452 77 17
+48 605 596 655

Ginekolog

+48 605 598 077

Poradnia onkologiczna

(68) 452 78 09

Nasze przychodnie
Niepubliczny Specjalistyczny
ZOZ "Diagnostyk" Leszek Szyiński, Wojciech Kwiecień s.c.

ul. Wazów 42
65-044 Zielona Góra
Więcej szczegółów


Filia

ul. Wandy 27
65-001 Zielona Góra
Więcej szczegółów